facebook

O firmie

Firma Remonter istnieje na rynku lubelskim od kilku lat. Od samego początku priorytetem na który stawialiśmy duży nacisk była jakość wykonywanych usług, a w rezultacie zadowolenie klienta. Powszechnie wiadomo, że zadowolony klient to najlepsza reklama w branży budownictwa. Wszystkie prace wykonywane są przy pomocy profesjonalnych narzędzi i maszyn budowlanych co przyśpiesza czas wykonania usługi, zachowując jednocześnie wysoki standard.

Specjalizujemy się w kompleksowych usługach wykończenia wnętrz oraz remontach. Dzięki doświadczeniu oraz stałemu rozwojowi pod kątem nowości technologicznych, aranżacyjnych i produktowych oferujemy naszym klientom pomoc w wyborze odpowiednich materiałów oraz zagospodarowaniu przestrzeni.

Swoje prace wykonujemy przy użyciu sprawdzonych i wysokojakościowych materiałów budowlanych czołowych producentów krajowych jak i zagranicznych. Miejscem świadczenia usług remontowych jest Biała Podlaska i okolice.

Firma współpracuje z architektami i projektantami wnętrz, dzięki czemu zaoszczędzają Państwo swój czas na szukanie pomysłów aranżacji wystroju i zagospodarowania przestrzeni użytkowej swojego mieszkania bądź domu.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy i jej szerokim zakresem usług takich jak: remonty i wykańczanie wnętrz.